| Port | Luzhou, China |
|---|---|
| Transport Package | Customized Cartons And Pallets |
| Color | Gray |
| Trademark | Joint-Mag |
| Origin | Sichuan, China |
| Port | Luzhou, China |
|---|---|
| Transport Package | Customized Cartons And Pallets |
| Specification | ISO/TS16949 |
| Trademark | Joint-Mag |
| Origin | Sichuan, China |
| Transport Package | Customized Cartons And Pallets |
|---|---|
| Specification | ISO/TS16949 |
| Trademark | Joint-Mag |
| Origin | Sichuan, China |
| Color | Charcoal Gray |
| Model NO. | OEM |
|---|---|
| Transport Package | Carton, Box, Pallet |
| Trademark | Joint-mag |
| Origin | Sichuan, China (Mainland) |
| Shape | Disc, Block, Cylinder, Ring , Arc |
| Brand Name | JOINT-MAG |
|---|---|
| Model Number | OEM |
| BR | 430 MT |
| HCB | 310 KA/m |
| HCJ | 395 KA/m |
| Transport Package | Customized Cartons And Pallets |
|---|---|
| Specification | ISO/TS16949 |
| Trademark | Joint-Mag |
| Origin | Sichuan, China |
| Model Number | C05-9 |
| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
|---|---|
| Cost | Low To Moderate |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Cost | Low To Moderate |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Application | Universal Motor |
|---|---|
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Cost | Low To Moderate |
| Color | Dark Gray To Black |
| Coating | No Coating |